خبر و اطلاعیه

پرینت

آگهي استخدام

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین شهرستان خنج جهت تکمیل کادر آموزشی خود به تعدادی نیروی خانم با شرایط ذیل نیازمنداست:

دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط (روانشناسی، آموزش ابتدایی، علوم تربیتی)

دارا بودن حداقل سه سال سابقه کار در مراکز آموزشی(مهدکودک و پیش دبستانی)

دارا بودن حداقل پنج سال سابقه کار در  پایه اول ابتدایی

دارندگان مدرک دیپلم جهت استخدام نیازمند حداقل ١٠ سال سابقه کار در مراکز آموزشی می باشند.

تبصره: واجدین شرایط می بایست صرفاً بومی شهر خنج باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین شهرستان خنج در تماس باشید.

شماره تماس:
۵۲۶۲۵۸۰۸ داخلی ۷
۰۹۱۷۵۹۱۰۳۳۶
روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین خنج

 

پرینت

پیام تبریک سال 1395 هجری خورشیدی مدیرکل مجموعه علمی فرهنگی هنری صابرین شهرستان خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار 
یا محول الحول و الاحوال 
حول حالنا الی احسن الحال

 

بهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی در بهار تجلی می‌یابد. 
سال جدید در گهواره مفتون کننده و شیدای طبیعت با فصل بهار آغاز می‌شود. ذهن تسخیر دل می‌شود و نیروی شگرف زنگارهای فکر و روح را صیقل می‌دهد و انسان احساس دگرگونی و نو شدن می‌کند.
پیام مشترک بهار ،  نوشدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویائی، خلاقیت و اندیشه ورزی، نوخواهی و نواندیشی است. حلول سال نو و بهار یک هزار و سیصد و نود و پنج هجری شمسی را به تمامي عزيزان تبريك و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از بركت و معنويت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان براي همه ی عزيزان بخصوص همشهریان عزیزم مسئلت دارم. به اميدتوفيقات روزافزون.

پرینت

نشست پاياني سال 94 مجموعه صابرين

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج دوشنبه مورخ 24 اسفندماه ساعت 19 نشست پاياني سال 94 با حضور مديريت كل مجموعه علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج با پرسنل در سالن اجتماعات دارالقرآن احمداني صابرين برگزار گرديد.

گفتني است در اين جلسه نادر سلماني ضمن قدردانی از زحمات تمامی پرسنل در سال جاری، در خصوص مسائل اخلاقي به ايراد سخن پرداخته و نصيحت هايي را متذكر شدند. وی رمز موفقیت مجموعه صابرین را پذیرش تمامی اقشار جامعه با تمامی سلیقه ها دانسته و دوری از هرگونه حزب و قومیت گرایی را توصیه و خاص بودن را نهی و عام بودن را امر نمودند.  در پايان، ایشان ساعات کاری قسم های مختلف مجموعه را در سال جدید به تفکیک متذکر شده و ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی پرسنل و همچنین مجموعه صابرین ، آمادگی و حمایت همه جانبه ی پرسنل از موسسات جدیدالتاسیس و پروژه های عمرانی در سال 1395 را خواهان وخواستار شدند.

 

 

پرینت

چهارمین نمایشگاه استانی قرآن کریم افتتاح شد

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین شهرستان خنج، شنبه مورخ 15 اسفندماه 94 چهارمین نمایشگاه استانی قرآن کریم با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس دکتر مریدی و هیئت همراه، فرماندار محترم شهرستان، ائمه جمعه و جماعت خنج شیخ عبدالصمد ابونجمی و حاج آقا صفایی، مسئول امور قرآنی شورای عالی مدارس اهل سنت جنوب شیخ عبدالله حسینی و مسئولین و معتمدین شهرستان خنج برگزار گردید.
در این مراسم مدیر کل و هیئت همراه در ابتدا از نمایشگاه بازدید بعمل آورند و بعد از آن نشستی صمیمی با مسئولین برگزاری چهارمین نمایشگاه استانی قرآن کریم به همراهی مدیر کل مجتمع صابرین و دارالقران احمد محمد الاحمدانی، نادر سلمانی صورت گرفت در این نشت با خوشامد گویی دبیر جشنواره و معاون کل مجتمع صابرین، یاسین یوسفی شروع شد،  سپس امام جمعه محترم شیخ عبدالصمد ابونجمی به ایراد سخن پرداختن و جمع حاضر را به ارزش هنر و هنرمند به خصوص در راستای اهداف قرانی توصیه نمودند  در ادامه نیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با سخنان بسیار شیوا و جذاب خود جمع حاضر را به فیض رساند.

 

دبیر چهارمین نمایشگاه استانی قرآن کریم

پرینت

همايش گراميداشت روز معلولين

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج، همايش گراميداشت معلولين در روز دوشنبه مورخ 9 آذرماه 94 ساعت 18 توسط اداره بهزيستي شهرستان خنج با همكاري مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين، موسسه خيريه و خدمات اجتماعي احسان و مدرسه استثنايي قائد در سالن آمفي تئاتر نورايي برگزار گرديد.
در اين همايش پس از تلاوتي آياتي چند از كلام الله مجيد توسط قاري فرهاد قائدي و پخش سرود ملي جمهوري اسلامي ايران، قائدي رئيس اداره بهزيستي شهرستان خنج ضمن عرض خير مقدم به حضار، اين روز را گرامي داشتند. حبيب اله شاحسني معاونت فرمانداري شهرستان خنج و شيخ عبدالصمد ابونجمي امام جمعه محترم شهر خنج از سخنرانان اين مراسم بودند. دو اجراي زيبا از گروه ناشنويان گلهاي كورده لارستان و اجراي تك آهنگ يا الله از هنرمند شهر فرهاد قائدي از برنامه هاي ديگر اين همايش بودد در پايان نيز از خيرين و خانواده هاي موفق معلولين به رسم يادبود با اهداي لوح سپاس تقدير و تشكر بعمل آمد.

مقالات دیگر...