خبر و اطلاعیه

پرینت

ثبت نام كلاسهاي جانبي تابستان 94

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 

مجتمع علمي فرهگي هنري صابرين شهرستان خنج ثبت نام ميكند:

   * قرائت قرآن كريم
    *تجويد قرآن كريم
      *حديث و تفسير
       *كلاس داري و مديريت
        *زبان انگليسي
         *خياطي و گلدوزي
          *خوس بافي
           *بافندگي
            *آشپزي
             *شطرنج


كلاسها كامپيوتر:

*آشنايي با كامپيوتر
*رايانه كار ICDL
*پاور پوينت پيشرفته
*اينترنت پيشرفته
*فتوشاپ

خطاطي، نقاشي، طراحي رنگ روغن، طراحي سياه قلم و ...

آدرس: خنج-خيابان پيروزي-انتهاي بوستان شهيد بهشتي-مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج

وب سايت: www.Saberin-Khonj.com  تلفن تماس: 8173 5262 071 داخلي 3 سامانه پيامكي:‌77 46 75 3000

 

 

پرینت

اعلام نتایج مسابقه بزرگ مقاله نویسی سال 93

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اعلام نتایج مسابقه بزرگ مقاله نویسی سال 93

نفرات برتر مسابقه بزرگ مقاله نویسی  به ترتبیب ذیل توسط هیات داوران انتخاب گردید:

مقالات برتر ( سنين بالاي بيست سال):

نفر برتر بخش اجتماعي: فرخنده شهرياري
نفر برتربخش فني مهندسي: يعقوب ترك نژاد
نفر برتر بخش ديني فلسفي: فرشته امامي
نفر برتر بخش ادبيات: سونيا بازيار

مقالات برتر ( سنين پايين بيست سال):

نفر برتر بخش روانشناسي تربيتي: پوران رحيمي

 

در ضمن در آينده ي نزديك مراسم ويژه اي جهت تقدير و اهداي جوايز از كليه پژوهشگران شركت كننده در اين دوره بعمل خواهد آمد.

پرینت

اولين جلسه مديران داخلي مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج سال 94

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 به گزارش روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج اولین جلسه مدیران داخلی مجموعه صابرین سال 94 در روز سه شنبه مورخ 18فروردین ماه در سالن اجتماعات مجتمع صابرین برگزار گردید.

در این جلسه کلیه مدیران داخلی قسم های مختلف مجموعه صابرین اعم از مدیریت امور قرآنی، دارالقرآن احمدانی صابرین، کتابخانه عمومی صابرین و مركز پيش دبستاني سلمان فارسی حضور داشتند. پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط شیخ قاسم پورعبدالله ، جناب آقای نادر سلمانی مدیر کل مجموعه صابرین و مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج ، ضمن خوشامدگویی و تبريك سال جديد به کلیه مسئولین بخش های مختلف،  برنامه های کلی سال جدید را اعلام نموده و سال 94 را سال بیداری و هشیاری مدیران دانستند.

ايشان به حضار متذكر شدند كه آگاه باشيد كه دشمن از هر دري و با هر دسيسه اي در مجموعه نفوذ مي كند . آنهایی که برای عدم  پیشرفت مجموعه دست به هر کاری زده و متوسل به هروسیله ای شده ، مشتی افراد سست عنصر و بی تقوا و از خدا بی خبرند . برای مجموعه  صابرین همین بس که لطف و رحمت خدا بر این مجموعه باشد . باید که عالم بود باید که عابد بود و باید که چشم بصیرت داشت تا توان دیدن پشرفت های یک مجموعه ی مردمی را داشت .

وي افزود آن هايي كه به چنين افكار شيطاني متوسل مي شوند بايد بدانند كه در هر لباس و با هر علمي كه باشند در نزد الله مردودند و باخته اند. پس بشتابيد به سوي ايمان و تقواي خويش و خويشتن را دريابيد . در غير اين صورت واي بر آن امت اسلامي كه  سكانش  در دست چنين شخصيت هاي ضعيف الايمان باشد.

همچنين ايشان خاطر نشان ساخت همانگونه كه رهبر معظم انقلاب (حفظ الله) امسال را سال دولت و ملت همدلي و همزباني را نام نهادند ، مردم نيز بايد با اين مجموعه هاي مردمي همدلي داشته باشند و در تحقق اهداف خاصه ي الهي گام بردارند. باشد كه رستگار شويم .

 

 

پرینت

ديدار حجت السلام غلامحسين نيازي مسئول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي هنري مساجد فارس

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج سه شنبه مورخ 11 فروردين ماه 94 حجت السلام والمسلمين غلامحسين نيازي مسئول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي هنري مساجد فارس

از مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج ديدار كردند. در اين بازديد حجت السلام والمسلمين نيازي از قسمت هاي مختلف كانون صابرين شهرستان خنج از جمله، دارالقرآن براردان و خواهران، مسجد علي بي ابيطالب خنج، قسم اداري كانون صابرين و همچنين كتابخانه عمومي اين كانون بازديد بعمل آوردند ايشان در ادامه در جمع پرسنل و كاركنان كانون صابرين حضور يافتند. نادر سلماني مدير مسئول مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج با ارائه گزارش مختصري از فعاليت هاي اين كانون حاج آقا نيازي را با فعاليت هاي انجام شده آشنا كردند. در ادامه نيز امام جمعه محترم شهرستان خنج جناب آقاي شيخ عبدالصمد ابونجمي به جمع پيوستند و از حجت السلام والمسلمين نيازي بابت همكاري ايشان با مجموعه صابرين تقدير و تشكر بعمل آوردند.

 

 

 

 

پرینت

ديدار مديريت و پرسنل مجموعه علمي فرهنگي صابرين با شهردار خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج، چهارشنبه مورخ 20 اسفنده ماه 93، مديريت و پرسنل مجموعه علمي فرهنگي هنري صابرين، شهردار محترم خنج را ديدار نمودند. در اين ديدار پس از تشكر و قدرداني مديريت مجموعه صابرين از اعضاي محترم شوراي شهر و همچنين شهردار محترم در زيباسازي شهر و نيز فعاليت هاي صورت گرفته در اين مدت، راجع به بوستان شهيد بهشتي و زيبا سازي محوطه اين پارك به گفتگو و صحبت پرداختند، كه سيد عبدالحميد مظفري نياپور ، شهردار محترم ، قول مساعد و همكاري لازم را در جهت زيبا سازي پارك به مديريت مجموعه دادند. در پايان ، شهردار محترم خنج ، مجموعه صابرين را مجموعه اي زنده و پويا قلمداد و از فعاليتهاي اين مجموعه اظهار خرسندي نمودند.

پرینت

نشست پاياني سال 93

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج يكشنبه ساعت 19 شب نشست پاياني سال 93 مديريت كل مجموعه علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج با پرسنل در سالن اجتماعات دارالقرآن احمداني صابرين برگزار گرديد.
گفتني است در اين جلسه نادر سلماني در خصوص مسائل اخلاقي و اداري به ايراد سخن پرداختند. ايشان محاسبه اعمال خود را پايان سال از پرسنل مجموعه خواسته و در اين خصوص نصيحت هايي را متذكر شدند . در پايان ، آقاي سلماني علاوه بر دعوت پرسنل به انجام كار با خلوص نيت و براي خدا، از عواقب كار بدون خلوص نيت اشاراتي نموده و براي كليه پرسنل مجموعه و همچنين مومنان روي زمين آروزي توفيق روز افزون نمودند.

 

 

 

 

 

پرینت

اعلام برندگان سومين دوره نمايشگاه بزرگ قرآن كريم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج سومين نمايشگاه بزرگ قرآن كريم روز جمعه 24 بهمن ماه 93 به كار خود پايان داد، سپس در روز شنبه همان هفته نتايج آثار برگزيده هنرمندان از ديد بازديدكنندگان پس از شمارش آرا به شرح ذيل اعلام گرديد:

نفر اول:‌جناب آقاي مسعود طلوعي در رشته آينه كاري برنده نيم سكه بهار آزادي

نفر دوم: سركار خانم كيميا زماني در رشته نقاشي قرآني برنده ربع سكه بهار آزادي

نفر سوم:آقايان محمد و افشين خواجه ( در رشته مشبك كاري) برنده يك ميليون ريال وجه نقد

در پايان نيز  به قيد قرعه سه نفر از بازديدكنندگان انتخاب گرديدند كه جوايزي ارزنده ي به آنان اهدا خواهد شد.

برندگان به ترتيب:

1- آقاي كيانوش محمدي فرد

2- خانم حوريه احمدي

3- آقاي يعقوب سعيدي

 

در ضمن مراسم ويژه اي جهت تقدير و تشكر از كليه هنرمندان و عوامل برگزاري نمايشگاه بعمل خواهد آمد.

 

نفر اول:‌مسعود طلوعي در رشته آينه كاري برنده نيم سكه بهار آزادي

نفر دوم: كيميا زماني در رشته نقاشي قرآني برنده ربع سكه بهار آزادي

نفر سوم: محمد و افشين خواجه ( در رشته مشبك كاري) برنده يك ميليون ريال وجه نقد

جهت تماشاي تصاوير برخي آثار نمايشگاه به ادامه مطلب مراجعه فرماييد:

پرینت

افتتاحيه سومين دوره نمايشگاه بزرگ قرآن كريم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج مراسم افتتاحيه سومين دوره نمايشگاه بزرگ قرآن كريم شنبه صبح مورخ 18 بهمن ماه 93 ساعت 10 صبح در مكان سالن دانيال خنج برگزار گرديد. در اين مراسم مسئولين شهرستان بهمراه هنرمندان و هنردوستان حضور داشتند. گفتني است اين نمايشگاه از روز شنبه مورخ 18 بهمن ماه تا پنجشنبه 23 بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 داير مي باشد.

به یاری خداوند منان و با همکاری دوستان و همکارانمان در قسمت های مختلف، توانستیم میزبان برگزاری سومین نمایشگاه قرآن کریم باشیم و آن را به منصه ظهور برسانیم که این مهم تحقق نمی یافت مگر با تلاش و پشتکار شبانه روزی همه عزیزان و بزرگواران.

نمایشگاه قرآن کریم که از طرف مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج با همکاری دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج با شعار توسعه فرهنگ قرآنی با عزم ملی و مدیریت جهادی برگزار و راه انــدازی گــردیــده ، شـامـل بــــخـش های: کتاب و سی دی های قرآنــی و آموزشی، زندگینامه بزرگان خنج و قاریان برتر جهان، صنایع دستی قرآنی (از قبیل: تابلوهای خوشنویسی ، نـقـاشــی ، عـکـاسـی، منـبـت کـاری ، مــعـرق کـاری،رنگ روغن ، پولک کاری ، قـرآن های قـدیمی و خـطی)، میوه ها وخوراکی های قـــرآنـــی، و قـــــرآن بخــوان  جایزه بگــیر جــهــت تشــــویـق وتـرغـیـب دانـش آمــوزان دبـســـتـانی می باشد.

تفاوت نمایشگاه امسال با سال گذشته فراگیر بودن نمایشگاه می باشد، آثار زیادی از شهرستانها و استانهای مختلف به دبیر خانه نمایشگاه ارسال شده است.

هدف ما از برگزاری این نمایشگاه آشنایی عموم مردم با صنایع و هنرهای قرآنی و ترغیب عموم به قرآن خوانی و کشف استعدادهای هنری با مضامین قرآنی و حمایت و تشویق این گونه افراد می باشد.

نکته قابل توجه این نمایشگاه ، دو قرآن خطی است که یکی از آنها 125 سال قدمت دارد. این قرآن خطـی تـوسـط ملا عـبـدالعـزیز ابـن احمد شاه ابن اسماعیل به رشته تحریر در آمده است و با دورنگ مشکی (تهیه شده از دوده) و رنگ قرمز (تهیه شده از گل لاله)، (برای نوشتن آیات از رنگ مشکی و برای نوشتن إعراب و اسامی سوره ها از رنگ قرمز) استفاده شده است. این قرآن ارزشمند قدمت زیــادی هــم دارد     در تــاریــخ 1390/03/25بوسیله محمد عزیز محمدی آزاد به کتابخانه امیر میرزایی فیشور اهداء شده اسـت.  قـرآن خـطـی دیـگـر موجود در نمایشگاه دارای دو جلد بــوده و هــــر جـــلـد شــامل پــــانــــزده جــزءمي باشد. این قرآن توسط شيخ عبدالله ابن حاجي محمد ابن محـمد حـاجـي بــه    رشـتـــه   تــحــریــر در آمـــده اســـت و 165 سال قدمت دارد  ایشان كه در آن زمان اهل روستاي زيارت (روستايي بين روستاي كاريان و هرم كــنـونـی بود) كه هم اكنون روستایی بدين نام وجود ندارد.

در پایان جا دارد از همه عزیزان و دست اندرکارانی که ما را در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه یاری نموده اند تشکر و قدردانی نماییم.

* پرسنل مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج

* پرسنل دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین

* پرسنل مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین

* پرسنل مهدکودک وپیش دبستانی سلمان فارسی صابرین

* پرسنل کتابخانه امیر میرزایی فیشوری صابرین

*  فرمانداری شهرستان خنج

* اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج

* مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خنج

* انجمن نقاشی شهرستان خنج

* انجمن عکاسی شهرستان خنج

* انجمن خوشنویسی شهرستان خنج

* انجمن خوشنویسی شهر اوز

* انجمن خـوشنویسی شهرستان لارستان

* دانشگاه پیام نور شهرستان خنج

* مجتمع علمی فرهنگی امیر میرزایی فیشور

* گل فروشی غزال (آقای شهرام رضایی)

و همه عزیزانی که با ارسال آثار هنری خود باعث زیبایی هر چه بیشتر نمایشگاه شده اند.

 

پرینت

روز هواي پاك و زمين پاك

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج بمناسبت روز هواي پاك و زمين پاك مجتمع علمي فرهنگي صابرين خنج طي حركتي خداپسندانه اقدام به پاكسازي چند آب انبار در صحراي بالا و پاكسازي فضاي سبز و همچنين دامنه كوهاي خنج نمودند. اميد است اين حركت خداپسندادنه در جهت حفظ و پاگيزگي محيط زيست مستدام باشد.

اسامي دوستداران محيط زيست:

1- حسن قائدي

2- اسماعيل قائدي

3- اسماعيل ابونجمي

4- باقر دريابر

5- اكبر هاشميان

6- اكبر رشيدي

7- عبداله دريابر

8- رسول نسيم

9- ابراهيم صالحي

10- ياسين يوسفي

11- امراله بهادري

12- رسول شمسائي

13- عبدالغفور مجيدي

14- سعيد مجيدي

15-عبداله مجيدي

16- ايوب رحيمي

17- علي معيني

18- محمد خواجه

19- افشين خواجه

20- اميد خواجه

پرینت

گزارش تصويري ديدار مدير كل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس از مجموعه صابرين

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

ديدار مدير كل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس جناب آقاي دكتر مريدي از مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج چهارشنبه مورخ 3 دي ماه 93 ساعت 16:30 دكتر مريدي رياست محترم اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس، فرماندار محترم شهرستان خنج، رياست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستانهاي لارستان و خنج و هيات همراه از مجموعه علمي فرهنگي هنري و قرآني صابرين  بازديد بعمل آوردند.

شايان ذكر است در اين ديدار نادر سلماني مديريت مجتمع علمي فرهنگي صابرين خنج در خصوص فعاليت ها و اخذ مجوز توضيحاتي ارائه نمودند كه جناب دكتر مريدي ضمن ابراز خرسندي دستورات لازم جهت اخذ مجوزهاي مختلف جهت مجموعه را صادر كردند در پايان نيز دكتر بهزاد مريدي از وب سايت هاي مجموعه بازديدي بعمل آوردند.

پرینت

همايش روش هاي صحيح مطالعه

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج سه شنبه مورخ 25 آذرماه 93 ساعت 17:30 همايش روش هاي صيح مطالعه با حضور استاد دكتر بهادر اسفندياري در سالن اجتماعات دارالقرآن احمداني برگزار گرديد.

پرینت

فراخوان مسابقه بزرگ مقاله نويسي 93

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مجتمع علمي فرهنگي صابرين با همكاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان خنج مسابقه بزرگ مقاله نويسي را به مناسبت هفته پژوهش در عناوين: اجتماعي، اقتصادي، ادبي، حقوقي، ديني و ... در دو رده سني زير 20 سال و بالاي 20 سال برگزار مي نمايد.

 

آخرين مهلت ارسال مقالات 10 دي ماه 93 مي باشد.

*** هر فرد می تواند تنها در یکی از عنواین ذیل مقاله ارائه دهد.

*** تعداد صفحات هر مقاله حداکثر 10 صفحه باشد.

*** مقالات بصورت تایپ شده در سایز آ چهار (A4) با فونت نازنین و اندازه قلم 14 باشد.

شرکت کنندگان عزیز می تواند مقالات خود را به مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج واقع در خیابان پیروزی انتهای بوستان شهید بهشتی تحویل دهند و یا فایل تایپ شده ورد (Word) و یا پی دی اف (PDF) آنرا به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید.

پرینت

برگزاري همايش بزرگ اهميت كتاب و كتابخواني

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج برگزاري همايش بزرگ اهميت كتاب و كتابخواني و روش هاي صحيح مطالعه مورخ 25 آبان ماه 93 ساعت 15:30 در سالن نورائي خنج برگزار گرديد. گفتني است اين همايش با استقبال چشم گير دانش آموزان، دانشجويان و همشهريان عزيز برگزار گرديد در اين مراسم پس از قرائت قرآن كريم، دكتر محمدعارف ابونجمي در زمينه اهميت كتاب و كتابخواني از ديدگاه دين، دكتر عدنان احمدي آزاد در زمینه اهميت كتاب و كتابخواني از ديدگاه روانشناسي و دكتر بهادر اسفندياري در زمینه روشهاي صحيح مطالعه به ايراد سخنراني پرداختند.

پرینت

همايش بزرگ هفته كتاب و كتابخواني

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به اطلاع كليه همشهريان گرامي مي رساند:

كتابخانه عمومي صابرين با همكاري انجمن روانشناسي راز وابسته به مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج در نظر دارد همايش بزرگي به مناسبت هفته كتاب و كتابخاني برگزار نمايد لذا از كليه همشهريان عزيز دعوت بعمل مي آيد.

سخنرانان:

دكتر احمدي آزاد
دكتر ابونجمي
دكتر اسفندياري

 

مكان: خيابان پاسداران-كوچه فرهنگ-سالن آمفي تئاتر نورايي خنج

زمان: يكشنبه 25 آبان ماه 1393 ساعت: 17:30

پرینت

برگزاري مسابقه ورزشي واليبال

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين خنج بمناسبت هفته  تربيت بدني و ورزش يك دوره مسابقه چهارجانبه واليبال بين دو تيم محله اي خنج و تيم هاي صابرين و شهرداري در سالن ورشي 9 دي خنج در مورخ 28 مهرماه دوشنبه شب ساعت 20 برگزار گرديد. گفتني است اين دوره از مسابقات به همت مجتمع علمي فرهنگي صابرين و هيئت واليبال شهرستان خنج برگزار گرديده است در ادامه شما را به تماشاي تصاوير اين مسابقه دعوت ميكنيم.

پرینت

همايش بزرگ دوچرخه سواري عمومي

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج بمناسبت هفته تربيت بدني و ورزش، همايشي را تحت عنوان دوچرخه سواري عمومي با همكاري اداره ورزش و جوانان و هيات دوچرخه سواري شهرستان خنج در روز جمعه 25 مهرماه ساعت 5 صبح برگزار گرديد.

پرینت

همايش بزرگ نماز، حجاب و عفاف

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

برگزاري همايش بزرگ نماز، حجاب و عفاف توسط مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين با همكاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان خنج

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي صابرين شهرستان خنج همايشي تحت عنوان نماز، حجاب و عفاف در روز چهارشنبه مورخ 5 شهريورماه 93 در سالن آمفي تئاتر مجتمع هنري نورائي برگزار گرديد. در اين مراسم كه بيشترين مدعوين حاضر را مادران قرآن آموزان كلاسهاي تابستانه و مكتبخانه هاي خنج را تشكيل ميدادند پس از تلاوتي آياتي چند از كلام الله مجيد و نواخته شدن سرود مقدس جمهوري اسلامي ايران ياسين يوسفي معاونت كل مجتمع علمي فرهنگي صابرين ضمن عرض خير مقدم حضور مدعوين را در اين همايش بزرگ گرامي برشمرد. در ادامه نيز استاد سخن دكتر محمدعارف ابونجمي سخنران همايش به تشريح نماز، حجاب و عفاف از ديدگاه قرآن و اسلام پرداختند. گفتني است در ادامه مراسم دو تن از قرآن آموزان واحد مكتبخانه مديريت امور قرآني شهرستان خنج دو مقاله با موضوع نماز، حجاب و عفاف ارائه دادند. در پايان مراسم نيز رياست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي خنج آقاي صادقي فرد به بيان سخن پرداختند، ايشان ضمن تقدير و تشكر از مجتمع علمي فرهنگي صابرين جهت برگزاري همايش بزرگ نماز، حجاب و عفاف اين چنين مراسم هاي را لازمه بقاي هر جامعه ي برشمردند و افزودند اگر در جامعه ي مسئله نماز، حجاب و عفاف برطرف شود دست دشمنان و استكتبار جهاني قطع خواهد شد و جامعه به سرمنزل اصلي خود دست پيدا خواهد كرد. در ادامه شما را به ديدن تصاوير اين همايش دعوت ميكنيم.

پرینت

عید سعید فطر مبارک باد.

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج فرارسید "عید سعید فطر" را به تمامی کاربران عزیز و گرامی این وب سایت تبریک عرض می نماید. امیدواریم طاعات و عبادات همه ی عزیزان مورد قبول درگاه احدیت واقع گردد.

پرینت

رمضان کریم مبارک (1435)

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

ماه مبارک رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو «روزه» دست یافتی است.
ماه مبارک رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد.

مجموعه علمی فرهنگی هنری صابرین شهرستان خنج فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به تمامی مسلمین جهان تبریک عرض کرده و از خداوند منان آرزوی بندگی و خودسازی کامل را در این ماه پر فیض و پرکت خواهان است.

پرینت

دیدار رسمی با معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به نقل از روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج، روز سه شنبه مورخ 13 خردادماه 93، دیدار مدیر کل مجتمع علمی فرهنگی و دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج با معاونت قرآنی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حشمتی صورت پذیرفت. گفتنی است در این دیدار صمیمی در خصوص مسائل قرآنی منطقه صحبت و تبادل نظر شد و ایشان طبق اظهارات مدیر کل مجتمع صابرین خنج جناب آقای نادر سلمانی از فعالیتهای قرآنی آن منطقه ضمن ابراز خرسندی اعلام فرمودند که به یاری حق از هرگونه مساعدت و همکاری دریغ نخواهند ورزید.ضمناً در ادامه این سفر با مدیر کل توسعه و آموزش معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای حجت السلام والمسلمین حاج آقا پروانه نیز دیدار و گفتگوهای لازم قرآنی برای منطقه صورت پذیرفت.

پرینت

برگزاری مراسم روز بزرگداشت مقام معلم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

برگزاری مراسم روز بزرگداشت مقام معلم

به گزارش روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج مراسم بزرگداشت مقام معلم در روز شنبه مورخ 20 اردیبهشت ماه 1393 در سالن اجتماعات دارالقرآن احمدانی با حضور معلمین و مدرسین مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی، مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج و مربیان مجموعه علمی فرهنگی صابرین خنج برگزار شد. گفتنی است در ان مراسم پس از تلاوتی آیاتی چند از کلام الله مجید مدیریت محترم مجموعه علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج ضمن گرامیداشت مقام معلم معلمی را شغل انبیاء و شغل الهی قلمداد کرد و تمامی مربیان را به تقوای الهی رهنمود کردند در ادامه نیز به رسم یادبود به مربیان و مدرسین مجموعه صابرین لوح سپاس و هدایای ارزنده ی اهدا شد.

پرینت

پیام تبریک روز معلم مدیر کل مجتمع علمی فرهنگی صابرین و مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 

به نام آفریدگاری که « قلم» را آفرید و به انسان نوشتن آموخت و او را به زیور« اندیشه» آراست


 فرارسیدن روز «معلم» را به همه مربیان و معلمان دلسوز خصوصاً مربیان و معلمان مجموعه صابرین و مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج صمیمانه تبریک می‌گویم
روز معلم نماد و نشانه ای است برای برانگیختن افکار عمومی و وجدان ملی در حرمت نهادن به مقام استاد و معلم و بازآفرینی نقش بنیادین و پایدار « تعلیم و تربیت » در کشور است.خدای بزرگ را شاکریم که توفیق خدمت به مردمانی عطا نموده است که رسولان راستی و درستی و سفیران صداقت و سرافرازی اند
هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی استاد شهید مرتضی مطهـــری، فرصتی مغتنم است تا مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی نمایم که کاروان زندگی بشر ، در مسیر حرکت خود به سوی الله هرگز از قافله‌سالاری و طلایه داری ایشان بی نیاز نبوده است

درود خداوند از آن معلمان و مربیان دلسوز مجموعه صابرین و مدیریت امور قرآنی باد که از برکت روشنفکــــــری و درایتشان موجب پیشرفت مجموعه شده اند

ایمان دارم معلمی عالی ترین مقام در توسعه و  تعالی جامعه ی قرآنی فرهنگی است و شــــــــــما بزرگوران نقش بسزایی را در این ره بزرگ ایفا می کنید و از خداوند بزرگ طول عمر با عزت و سرافرازی را مسئلت دارم

نادر سلمانی خنجی 14 اردیبهشت ماه 1393

پرینت

مراسم اهدای جوایز برنامه های علمی، فرهنگی و هنری سال 92

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مراسم اهدای جوایز برنامه های علمی، فرهنگی و هنری سال 92

به گزارش روابط عمومی مجتمع صابرین خنج مراسم اهدای جوایز برنامه های علمی، فرهنگی و هنری سال 92 مجتمع صابرین در مورخ 26 فروردین ماه 93 با حضور مسئولین ادارات شهرستان، روحانیت محترم شهرستان و هنرمندان برگزیده و فرهیختگان برنامه ها و مسابقات سال 92 در سالن اجتماعات دارالقرآن احمدانی صابرین خنج برگزار گردید. گفتنی است در این مراسم پس از تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید توسط شیخ قاسم پورعبداله و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، آقای یاسین یوسفی معاونت مجتمع صابرین ضمن عرض خیر مقدم و خوشامد خدمت مدعوین حاضر گزارشی مختصری از برنامه ها و مسابقات اجرا شده سال 92 را ارائه دادند در ادامه نیز ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج آقای صادقی فرد به ایراد سخن پرداختند و درباره نقش محوری مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج در فرهنگ شهرستان سخن به میان آوردند. و در پایان نیز به نفرات برتر مسابقات جوایزی به رسم یادگار اهداء گردید.

پرینت

اولین جلسه سال 93 مجموعه صابرین با انتصابات جدید شروع شد

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اولین جلسه سال 93 مجموعه صابرین با انتصابات جدید شروع شد...

روز دوشنبه مورخ 18 فروردین ماه 93 سالن کنفرانس مجتمع علمی فرهنگی صابرین میزبان برپایی اولین جلسه سال 93 بود. در این جلسه کلیه مدیران داخلی قسم های مختلف مجموعه صابرین اعم از مدیریت امور قرآنی، دارالقرآن احمدانی صابرین، کتابخانه عمومی صابرین و مهد سلمان فارسی حضور داشتند.
پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، جناب آقای نادر سلمانی مدیریت کل مجموعه صابرین و مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج ضمن خوشامدگویی به کلیه معاونین و مدیران بخش های مختلف،  برنامه کلی سال 93 را اعلام و حکم انتصابات جدید مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج را قرائت نمود، گفتنی است در این جلسه آقای علی نقی راحت به سمت مدیر واحد مکتبخانه ها، آقای شیخ قاسم پورعبدالله بعنوان بازرس قسم برادران، خانم سهیلا جمالی فرد بعنوان بازرس قسم خواهران، آقای ایمان احمدی آزاد و خانم فریده نمازی بعنوان کارمند اداری مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج منصوب شدند. و در پایان برای هر یک از این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی را در سایه عرش الهی از خداوند منان خواستاریم.

پرینت

آخرین جلسه سال 92 پرسنل مجموعه صابرین

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

آخرین جلسه سال 92 پرسنل مجموعه صابرین

روز یکشنبه مورخ 25 اسفندماه 92 آخرین جلسه سال 92 مدیران داخلی، پرسنل و مربیان مجتمع صابرین، مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج، دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین، مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی خنج و کتابخانه امیر میرزایی فیشوری صابرین خنج  در سالن اجتماعات دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج برگزار گردید.
در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مدیر کل مجموعه صابرین، جناب آقای نادر سلمانی ضمن خوشامد گویی به مدیران و پرسنل هر قسم و آرزوی سالی توام با شادی و موفقیت، با توسل به آیات قرآن کریم و احادیث نبوی و شیوه ی زندگی بزرگان دینی مطالب ارزنده ی را متذکر حضار در جلسه شدند. گفتنی است در این مراسم برادر علی نقی راحت به سمت معاونت آموزشی اداری مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج و مدیر واحد مکتبخانه ها منصوب گردیدند.

پرینت

افتتاحیه دومین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

افتتاحیه دومین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم

به یاری خداوند منان و با همکاری دوستان و همکارانمان در قسمت های مختلف، توانستیم میزبان برگزاری دومین نمایشگاه قرآن کریم باشیم و آن را به منصه ظهور برسانیم، دومین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج و موسسه دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج طی فراخوان عمومی که در بهمن ماه اعلام شد از کلیه هنرمندان جهت ارائه آثار دعوت بعمل آورد.

دومین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم در روز شنبه مورخ 10 اسفندماه 92 آغاز شد و افتتاحیه رسمی آن روز یکشنبه مورخ 11 اسفندماه 92 ساعت 16:30 بود، افتتاحیه نمایشگاه با حضور فرماندار محترم، بخشدار مرکزی، نماینده امام جمعه شهرستان خنج، روئسای ادارات سطح شهرستان و جمعی کثیری از معتمدین و خیرین شهرستان و هنرمندان عزیز افتتاح گردید.
گفتنی است در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری پیرامون سبک زندگی قرآنی پخش شد و پس از آن مدیر دومین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم آقای یوسفی ضمن عرض خیرمقدم به حضار اهداف از برپایی دومین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم را:

  • فرهنگ‌سازي مضامين و آموزه‌هاي قرآن كريم با بهره‌گيري از قالب‌هاي هنري
  • شناسايي استعدادهاي بالقوه هنرمندان تجسمي در با رويكرد قرآني
  • جهت بخشي و حمايت از هنرهاي اصيل اسلامي
  • آشنايي مخاطبين با نگاه وي‍‍ژه هنرمندان به قرآن
  • ارتقاي سطح آگاهي بصري و هنري مخاطبين و ايجاد فضايي جهت رشد و تنوير افكار عمومي
  • كشف استعدادها و ارتباط‌گيري هنري جوانان در زمينه‌هاي قرآني


برشمردند و موضوع نمایشگاه را " قرآن کتاب بیداری و زندگی" عنوان کردند ایشان در ادامه صحبت های خویش به کارآفرین جوان خنجی مسعود طلوعی اشاره کردند که با استفاده از خرده شیشه های دورریز شیشه بری های سطح شهر موفق به خلق آثار هنری زیبایی شدند، گفتنی است ایشان تا کنون بیش از 70 اثر قرآنی را با استفاده از همین تکنیک به نمایش گذاشتند و در این دوره از نمایشگاه یک غرفه جهت نمایش آثار ایشان اختصاص داده شد.

نکته قابل توجه این نمایشگاه ، قرآن خطی است که از طرف مجمتع علمی فرهنگی امیر میرزایی فیشوری جهت استفاده در نمایشگاه به امانت گرفته شده است و تاریخ کتابت آن را در سال 1310 هجری قمری تخمین زده اند (حدود124 سال قبل). این قرآن خطی توسط ملا عبدالعزیز ابن احمد شاه ابن اسماعیل به رشته تحریر در آمده است و با دورنگ مشکی (تهیه شده از دوده) و رنگ قرمز (تهیه شده از گل لاله) که برای نوشتن آیات از رنگ مشکی و برای نوشتن إعراب و اسامی سوره ها از رنگ قرمز استفاده شده است.این قرآن ارزشمند که قدمت زیادی هم دارد در تاریخ 25/3/1390 به وسیله محمد عزیز محمدی آزاد به کتابخانه امیر میرزایی فیشوری اهداء شده است.

در ادامه مدیر مسئول امور قرآنی شورای عالی مدارس اهل سنت جنوب ایران حاج آقا حسینی به نیابت از امام جمعه محترم به سخنرانی پرداختند و از به سخنان گهربار مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت قرآن اشاره کردند و کلیه مردم را به قرآن خوانی و اهمیت آن در زندگی توصیه نمودند.

سپس ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از مسئولین برپایی نمایشگاه از روئسای ادارات سطح شهرستان و بویژه فرماندار محترم تقدیر و تشکر بعمل آوردند و در انتها دومین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم را افتتاح کردند.

نکته قابل توجه حضور غافل گیرکننده دکتر قدرت اله نورسته (دکتر خنجی) در نمایشگاه بود...

در آخر جا دارد از همه عزیزان و دست اندرکارانی که ما را در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه یاری کرده اند تشکر و قدردانی نماییم.

- اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج.

- مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خنج.

- پرسنل مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج.

- پرسنل دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین.

- پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین.

- پرسنل مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی صابرین.

- پرسنل کتابخانه امیر میرزایی فیشوری صابرین.

- انجمن خوشنویسان شهرستان خنج

- انجمن نقاشی شهرستان خنج

- کارآفرین جوان خنجی جناب آقای مسعود طلوعی.

- مجتمع علمی فرهنگی امیر میرزایی فیشور.

- مکتب خانه های فیشور، بیغرد و سده.

- پرسنل غرفه حجاب و عفاف شهر اوز.

- انجمن خوشنویسان شهر اوز

و همه عزیزانی که با ارسال آثار هنری خود باعث زیبایی هر چه بیشتر نمایشگاه شده اند.پرینت

بازدید پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج از هنرمند جوان خنجی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

بازدید پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج از هنرمند جوان خنجی

در روز شنبه مورخ 19 اسفندماه 1392 ساعت 9 صبح پرسنل مجتمع صابرین خنج از آثار هنرمند خنجی جناب آقای مسعود طلوعی در کارگاه ایشان بازدید به عمل آوردند . جناب آقای طلوعی حدود یکسالی هست که بصورت حرفه ای با استفاده از خرده شیشه های دور ریز شیشه بری سطح شهر آثار زیبایی را خلق کرده اند .

پرسنل مجتمع صابرین ضمن بازدید از آثار هنری این جوان خنجی از ایشان خواستند که توضیحاتی را در رابطه با آثار هنریشان ارائه دهند . آقای طلوعی متذکر شدند که در سال 76 در شیشه بری مشغول به فعالیت شدند که در حین کار برش با شیشه چشمشان به یک نوشته که با نام الله مزین شده بود می افتد و سپس به فکر برش این نوشته بر روی شیشه می افتد و همین حرکت انگیزه ای میشود برای وی که از یکسال پیش این کار را بصورت حرفه ای و پشتکاری وصف ناپذیر و با کمترین امکانات شروع به فعالیت می نمایند. و ایشان ذکر کردند که تاکنون توانسته اند بیش از 70 اثر را خلق نمایند. ضمنا ایشان افزودند آثاری که ساخته اند تاکنون در ایران به این سبک کار نکرده اند و یک کار بسیار ناب توصیف کردند. ودر پایان از همکاری های  آقای فتحی ، صادقی فرد و شکری پور  تشکر و قدردانی کردند.

سپس جناب آقای یاسین یوسفی معاونت مجتمع صابرین خنج پشتکار و تلاش آقای طلوعی را ارج نهاده و از ایشان تقدیر و تشکر کردند. ایشان افزودند مجتمع صابرین در مقام یک مجموعه فرهنگی هنری وظیفه خود میداند که از اینگونه طرح ها و جوانانی که با پشتکار و تلاش خود و بدون هیچ چشمداشتی و با توکل بر خدا کارهای خود را پیش می برند تقدیر و تشکر و حمایت نماید و ایشان از همه مسئولین محترم شهرستان خنج بویژه روسای محترم ادارات شهرستان بویژه اداره فرهنگ و ارشاد اداره کار و تعاون ور فااه ، و مرکز آموزش فنی و حرفه ای خنج ،خواستار شدند که از نزدیک از آثار این هنرمند جوان که حقا یک کار ناب و سبک جدیدی است بازدید داشته و برای پیشرفت هرچه بیشتر کار های این هنرمند تمهیداتی باندیشندو وی را مورد حمایت خود قرار دهند.

و در پایان از طرف مجتمع صابرین هدیه ای به رسم یادبود با دستان جناب آقای زینل اتباعی فرهنگی بازنشسته تقدیم هنرمند جوان خنجی گردید.

خبرنگار: ایوب رحیمی

 

پرینت

اعلام نتایج مسابقه بزرگ مقاله نویسی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اعلام نتایج مسابقه بزرگ مقاله نویسی

نفرات برتر مسابقه بزرگ مقاله نویسی در چهار عنوان کلی به ترتبیب ذیل توسط هیات داوران انتخاب گردید:

** مقالات برتر دینی:

1- جناب آقای عبدالرحمان اکبری نفر اول برگزیده هیات داوران با مقاله محرم شناسنامه اسلام
2- جناب آقای عبدالباسط جاودانی نفر دوم برگزیده هیات داوران با مقاله بررسی فهم آیه 27 سوره مائده
3- سرکار خانم الهام غفاری نفر سوم برگزیده هیات داوران با مقاله نگرش نوین فرهنگی اسلامی
4- جناب آقای حمید جمالی نفر چهارم برگزیده هیات داوران
5- سرکار خانم اسماء کرم پور نفر پنجم برگزیده هیات داوران

مقالات برتر روانشناسی:

1- جناب آقای عبدالغفور مجیدی نفر اول برگزیده هیات داوران با مقاله شیوع طلاق عاطفی در خانواده های خنجی
2- صدرالله فیروزی نفر دوم برگزیده هیات داوران با مقاله سلامت روانی، اضطراب و افسردگی

مقالات برتر اقتصادی و اجتماعی:

1- جناب آقایان جعفر کریمی و مهدی جمالی نژاد مشترکاً نفر اول برگزیده هیات داوران با مقاله استراتژی راهبردی توسعه گردشگری شهرستان خنج
2- سرکار خانم سهیلا رسولی مقام دوم برگزیده هیات داوران با مقاله لامپهای کم مصرف و پر مصرف

پرینت

برگزاری جلسه آموزش خانواده

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

برگزاری جلسه آموزش خانواده با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خنج

روز سه شنبه مورخ 17 دیماه 92 ساعت 15 عصر مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج میزبان دکتر طراماح استاد دانشگاه و حوزه شیراز بود، گفتنی است پس از خیر مقدم توسسط معاونت مجتمع علمی فرهنگی صابرین جناب یوسفی، ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آقای اسلامی نسب به ایراد سخن پرداخت و در ادامه نیز جناب دکتر طراماح جلسه را شروع کردند. گفتنی است در زمان برگزاری جلسه بدلیل استقبال بی نظیر همشهریان عزیز از این مراسم ظرفیت سالن تکمیل و تعدادی بیرون از سالن ایستاده به سخنرانی جناب دکتر گوش فرا می دادند.
و در پایان نیز استاد طاماح از این استقبال خوب و پرشور کمال تشکر را کردند.

پرینت

کارگاه آموزشی روانشناسی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

کارگاه آموزش روانشناسی راز

انجمن روانشناسی راز وابسته به مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج برگزار می کند:

اولین دوره کارگاه آموزش روانشناسی در 10 جلسه با موضوعات:

1- مشاوره قبل ازدواج

2- مشاوره بعد از ازدواج

3- تربیت صحیح فرزندان

با حضور اساتید برجسته رشته روانشناسی برای اولین بار در شهرستان خنج برگزار می کند.

** مهلت ثبت نام تا 21 دی ماه 1392 می باشد.

** جهت ثبت نام در این دوره با شماره موبایل 09175910336 تماس حاصل فرمایید.

پرینت

مسابقه بزرگ مقاله نویسی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مسابقه بزرگ مقاله نویسی

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج بمناسبت هفته پژوهش در چها عنوان کلی: 1- دینی 2- اجتماعی 3- اقتصادی 4- هنری در دو رده سنی زیر 20 سال و بالای 20 سال مسابقه بزگ مقاله نویسی برگزار می نماید.

** به مقالات برتر جوایز نویسی اهدا خوهد شد.

** آخرین مهلت ارسال مقالات 10 دی ماه 1392 می باشد.

*** هر فرد می تواند تنها در یکی از عنواین ذیل مقاله ارائه دهد.

*** تعداد صفحات هر مقاله حداکثر 10 صفحه باشد.

*** مقالات بصورت تایپ شده در سایز آ چهار (A4) با فونت نازنین و اندازه قلم 14 باشد.

شرکت کنندگان عزیز می تواند مقالات خود را به مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج واقع در خیابان پیروزی انتهای بوستان شهید بهشتی تحویل دهند و یا فایل تایپ شده ورد (Word) و یا پی دی اف (PDF) آنرا به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنید.

مسابقه بزرگ مقاله نویسی

پرینت

عید سعید قربان بر تمام مسلمین جهان مبارک باد.

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 (عید سعید قربان مبارک باد)

عيد قربان، روز ثبوت و اثبات عشق و تسليم است؛ روزي که انسان در برابر معشوق، هيچ بودن همه چيز را مي‌پذيرد، خود و همه چيز را فداي او مي‌کند و «تعبد» را که نتيجه عرفان، شهود و ديدن يار است، به معرض ديد مي‌گذارد.

عید سعید قربان بر تمام مسلمین جهان مبارک باد.

پرینت

برگزاری مراسم بزرگداشت حافظ

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

برگزاری مراسم بزرگداشت حـــــــافظ

بمناسبت روز بزرگداشت حافظ شیرازی مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج با همکاری انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج این روز بزرگ را گرامی داشتند. در این محفل حافظ دوستان و حافظ شناسان و نیز روسای ادارات و مردم ادیب دوست خنج حضور داشتند. گفتنی است پس از قرائت قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران معاونت کل مجتمع صابرین جناب آقای یاسین یوسفی بر روی صحنه حاضر شدند و ضمن خیرمقدم به حضار گرامی این روز بزرگ را ارج نهادند و در ادامه ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج به ارائه مقاله پرداختند و سپس چند نفر از شعرای نامی شهر به اجرای اشعار خود پرداختند و در انتها لوح فشرده اشعار حافظ در اختیار مدعوین گرامی قرار گرفت.

پرینت

گزارش تصویری بازدید فرماندار محترم شهرستان خنج از مجموعه علمی فرهنگی صابرین خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

گزارش تصویری بازدید فرماندار محترم شهرستان خنج از مجموعه علمی فرهنگی صابرین خنج

به گزارش واحد خبری مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج، عصر روز یک شنبه 7 مهرماه 1392 با حضور فرماندار محترم شهرستان خنج جناب آقای کریمی، معاون محترمشان آقای رئیسی و امام جمعه محبوب شهرستان جناب آقای شیخ عبدالصمد ابونجمی در مجموعه صابرین از قسمت های مختلف این مجموعه بازدید به عمل آمد و هر قسم از مجموعه گزارشی از فعالیت های خود را خدمت جناب فرماندار ارائه دادند. گفتنی است در این دیدار از قسمت های وابسته به مجموعه: دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج، مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی و آموزشگاه ابتدائی غیر دولتی سروش بازدید به عمل آمد. و در پایان شما را به تماشای تصاویر این دیدار جلب می کنیم...

نشست صمیمی فرماندار محترم شهرستان، معاون ایشان و امام جمعه محبوب شهرستان با مدیر مسئول مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

بازدید جناب فرماندار محترم بهمراه معاون ایشان و همچنین امام جمعه محبوب شهرستان از دفتر معاونت فرهنگی هنری و گزارشی از کل وب سایت های مجموعه صابرین
بازدید از بانک نوار و سی دی مجموعه صابرین
بازدید از کتابخانه عمومی امیر میرزایی فیشوری صابرین شهرستان خنج
بازدید از دارالقرآن خواهران احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج
بازدید از مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی واقع در محله گلستان خنج

و در پایان نیز بازدید فرماندار محترم و معاون ایشان بهمراه امام جمعه محبوب شهرستان از آموزشگاه ابتدائی غیردولتی پسرانه سروش وابسته به مجتمع صابرین...

پرینت

اولین جلسه هیات مدیره بمناسبت بازگشایی مدارس

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اولین جلسه هیات مدیره بمناسبت بازگشایی مدارس

به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 92 - 93 اولین جلسه هیات مدیره، مدیریت امور شهرستان خنج و مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج در دفتر مدیریت مجتمع علمی فرهنگی صابرین برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت قرآن و خیر مقدم توسط مدیریت کل مجموعه جناب آقای نادر سلمانی، مدیران داخلی هر قسم از مجموعه صابرین به ارائه گزارشات و برنامه های در دست اجرای خود پرداختند. گفتنی است در این جلسه مدیریت کل مجموعه صابرین جناب آقای نادر سلمانی، معاونت کل جناب آقای یاسین یوسفی، معاونت پشتیبانی جناب آقای ایوب رحیمی، معاونت فرهنگی و هنری جناب آقای محمدنور رحیمی نژاد، مسئول حسابداری و بایگانی جناب آقای علی معینی، مسئول بانک نوار و سی دی جناب آقای ادریس اتباعی، کارپرداز جناب آقای محمدصالح حاجی زاده، و دفتر دار کتابخانه سرکار خانم کهن از قسم اداری مجتمع علمی فرهنگی صابرین و مدیر داخی دارالقرآن خواهران سرکار خانم نمازی، مدیر مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی سرکار خانم جمالی فرد، معاون ایشان سرکار خانم قربانی، ناظم مهد سرکار خانم رحیمی و از مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج دفتر دار امور قرآنی جناب آقای علی نقی راحت، کارشناس علوم قرآنی جناب آقای شیخ فاروق زنگیان، کارشناس مسائل دینی شیخ محمدکاظم پورعبدالله نیز حضور داشتند. و هر کدام از این عزیزان به بیان گزارشات و برنامه های آینده خود در هر قسم پرداختند.

پرینت

آغاز سال تحصیلی 92 مبارک باد.

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

ن و القلم و مایسطرون

قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش نوآموزان، دانش آموزان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است.

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس را به جامعه آموزشی و نوآموزان و دانش آموزان عزیز مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی و مدرسه غیر دولتی سروش، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانیم.

 

پرینت

مراسم اهدای جوایز مسابقات رمضان 92

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مراسم اهدای جوایز مسابقات رمضان 92 مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین خنج در روز دوشنبه مورخ 4 شهریورماه 92 در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور خنج راس ساعت 17:30 بعدظهر با حضور امام جمعه محبوب شهرستان، فرماندار آزاده شهرستان خنج، روسای ادارات دولتی و بخش خصوصی خنج و کلیه شرکت کنندگان در مسابقات رمضان 92 مجتمع علمی فرهنگی صابرین برگزار گردید.
در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران با خیر مقدم معاونت کل مجموعه صابرین آغاز شد و سپس با سخنرانی امام جمعه محبوب و محترم شهرستان، فرماندار محترم شهرستان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج ادامه یافت و در آخر هم نوبت به اهدای جوایز مسابقات رسید.
 

پرینت

اعلام نتایج مسابقه حفظ قرآن کریم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اعلام نتایج ششمین دوره مسابقه حفظ قرآن کریم

ششمین دوره مسابقه حفظ قرآن کریم توسط دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج و مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج در یک شنبه شب مورخ 13 مردادماه 92 بعد از نماز تراویح در مسجد حاجی مبارک برگزار گردید.

نفرات برتر این دوره از مسابقات به ترتیب عبارتند از:

حفظ 5 جزء قرآن کریم:
1- ابوالحسن غفاری با نمره 95
2- مریم محمدی آزاد با نمره 92.5

حفظ 10 جزء قرآن کریم:
مصطفی شمسائی با نمره 90

حفظ کل قرآن کریم:
نادیه عزیزی با نمره  89

پرینت

اعلام نتایج ششمین دوره مسابقه اذان و اقامه

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اعلام نتایج ششمین دوره مسابقه اذان و اقامه

ششمین دوره مسابقه اذان و اقامه موسسه دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج به همکاری مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج در مسجد حاجی مبارک رو مورخ شنبه 12 مردادماه بعد از نماز تراویح برگزار گردید.
نفرات برتر این دوره از مسابقات:

نفرات برتر گروه سنی زیر 15 سال:
1- عرفان مباشری
2- مصعب کریمی
3- مهران افتخار

نفرات برتر گروه سنی بزرگسالان:

1- حامد احراری
2- محمدعلی فرازی
2- عبدالرئوف سلمانی
3- محمدامین محمدی آزاد
4- اویس شفیعی پور

پرینت

اعلام نتايج ششمین دوره مسابقات قرائت قرآن كريم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اعلام نتایج ششمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم

مسابقه قرائت قرآن کریم در یک شنبه مورخ 6 مردادماه 1392 بعد از نماز تراویح با حضور بیش از 100 شرکتت کننده در سالن کنفرانس دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین و در مسجد علی بن ابیطالب (رضی الله عنه) در دو گروه سنی بزرگسالان و نوجوانان ( خواهران و برادران) برگزار گردید که اسامی نفرات برتر این مسابقه به شرح ذیل می باشد:

ممتازین زیر 15 سال گروه سنی1:
1- نفر اول: ناصر توانا
2- نفر دوم: مجید عبدلی
3- نفر سوم: مریم نورسته

ممتازین زیر 15 سال گروه سنی2:
1- نفر اول: امین محمدی
2- نفر دوم: فاطمه غفاری
3- نفر سوم: فرزانه رحیمی

نفرات برتر بزرگسالان:
محمدعلی فرازی، مهران امامی و فیروزه عابدی

** توجه: گروه سنی1 یعنی نونهالان کلاس اول تا پنجم ابتدایی و گروه سنی2 یعنی نونهالان کلاس ششم تا سوم راهنمایی می باشد.
** در گروه سنی بزرگسالان سه نفر برتر مشترکاً مقام اول این دوره از مسابقات را کسب نموده اند.

پرینت

اعلام نتایج مسابقه سیرت

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 

نتایج برگزاری مسابقه سیــــــــــــــــــــــــــرت

مسابقه سیرت در روز پنجشنبه مورخ 3 مردادماه 1392 بعد از نماز تراویح در مسجد علی بن ابیطالب (رضی الله عنه) برگزار گردید. نفرات ممتاز این مسابقه 8 نفر می باشند و از این میان 5 نفر به قید قرعه به عنوان نفرات برتر این دوره مسابقات انتخاب، و به 3 نفر دیگر نیز جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد گردید.

اسامی نفرات برتر این دوره از مسابقات:
فرشته راستی، حمید جمالی، حنیفه جمشیدی، فرزانه رحیمی، محمد کشاورز، فریبا جمالی، ثریا صداقت،و اسماء مجیدی

اسامی منتخبین به قید قرعه:
فرشته راستی، حمید جمالی، حنیفه جمشیدی، فرزانه رحیمی و محمد کشاورز

پرینت

مسابقات ماه مبارک رمضان مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مجتمع علمی فرهنگی و دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین و مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج برگزار می نماید:

1- مسابقه سیرت
توضیحات: مسابقه سیرت از زندگی نامه حضرت ابوبکر صدیق رضی الله عنه (ویژه سنین 15 سال به بالا) می باشد.
زمان برگزاری: پنجشنبه: 3 مردادماه 92  ** مکان برگزاری: مسجد علی بن ابیطالب

2- مسابقه قرائت قرآن کریم
توضیحات: آزمون سنین 7 الی 15 سال، از 15 سوره آخر و سنین 15 سال به بالا از کل قرآن کریم می باشد.
زمان برگزاری: یکشنبه 6 مردادماه 92  ** مکان برگزاری: مسجد علی بن ابیطالب

3- مسابقه ترجمه و تفسیر نیم جزء اول قرآن کریم
توضیحات: این مسابقه از سه کتاب تفسیر به نام های (تفسیر نور، تفسیر جدولی و تفسیر آسان) برگزار می گردد.
** شرکت در این مسابقه برای تمامی افراد (از 16 سال به بالا) غیر از طلاب و علما (دانش آموختگان مدارس علوم دینی) آزاد می باشد.
زمان برگزاری: پنجشنبه: 10 مردادماه 92  ** مکان برگزاری: مسجد جامع شهر خنج
جوایز نفر اول: مبلغ 800،000     نفر دوم: مبلغ 600،000     نفر سوم: مبلغ 400،000      تومان می باشد.

4- مسابقه اذان و اقامه
توضیحات: ویژه تمامی سنین
زمان برگزاری: یکشنبه 13 مردادماه 92  ** مکان برگزاری: مسجد حاجی مبارک

5- مسابقه حفظ قرآن کریم (5و10 جزء متوالی و 30 جزء)
توضیحات: ویژه تمامی سنین
زمان برگزاری: یکشنبه 13 مردادماه 92  ** مکان برگزاری: مسجد حاجی مبارک

در ضمن به نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات فوق سکه طلا اهدا خواهد شد

جهت تهیه جزوه و سی دی مسابقات به دفتر مجتمع علمی فرهنگی صاببرین و مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج و یا برای دریافت فایل PDF جزوات به وب سایت www.Saberin-Khonj.ir و www.Qourani.com  مراجعه فرمایید.


جهت ثبت نامه با تلفن های 8173 452 داخلی 3 و 8690 452 و یا نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد و نام مسابقه را به سامانه پیامکی 3000764577 پیامک کنید.
پرینت

حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد.

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج و موسسه دارالقرآن احمد محمد الحمدانی صابرین خنج ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، بعنوان ماه سپاس و ستایش خداوند و ماه بهار قرآن و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه را به همه ی بندگان صالح تبریک عرض کرده و برایتان قبولی طاعات و عبادات آرزومند است.

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

پرینت

برگزاری مراسم روز معلم در مجموعه صابرین

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

برگزاری مراسم روز معلم در مجموعه صابرین

یک شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه 92 مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج همانند سال های پیش مراسم بزرگداشت روز معلم را در سالن اجتماعات دارالقرآن احمدانی صابرین خنج با دعوت از کلیه مربیان زحمت کش و معلمان مجموعه، از زحمات آن بزرگوران تقدیر و تشکر بعمل آورد و به رسم یادبود لوح سپاس و جوایز ارزنده ی را تقدیم حضورشان کردند.

در این مراسم باشکوه پس از تلاوت قرآن کریم و خیر مقدم توسط مدیریت کل مجموعه صابرین جناب آقای نادر سلمانی، و ارائه گزارش وب سایت به معلمین گرامی جلسه آغاز شد و پس از سخنرانی جناب آقای نادر سلمانی نوبت به اهداء جوایز و در آخر هم مراسم شام در حیاط مسجد سیدنا علی بن ایسطالب برگزار شد. در ادامه شما را به تماشای تصاویر مراسم دعوت می کنیم.

پرینت

اختتامیه بزرگترین نمایشگاه قرآن کریم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مراسم اختتامیه اولین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم

روز دوشنبه مورخ 19 فروردین ماه 1392 ساعت 17 عصر مراسم اختتامیه بزرگترین نمایشگاه قرآن کریم با حضور مسئولین و هنرمندان شهرستان برگزار شد شایان ذکر است که بزرگترین نمایشگاه قرآن کریم شهرستان خنج که توسط مدیریت امور قرآنی و موسسه دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج در اسفندماه 91 با حضور پرشور مردم و مسئولین شهرستان افتتاح گردید و مورد استقبال خوب رسانه های تصویری و نوشتاری قرار گرفت. این نمایشگاه که بمدت 10 روز در محیط دارالقرآن احمدانی صابرین خنج دایر شد شامل  غرفه های صنایع دستی و صنایع قرآنی میوه ها و خوراکی های قرآنی و ... بود که هنرمندان سطح شهرستان با معرفی آثار خود به این نمایشگاه به محضر بازید عموم گذاشتند.

 


در مراسم اختتامیه روز گذشته مسئول امور قرآنی شورای عالی مدارس اهل سنت جنوب جناب آقای شیخ حاج عبدالله حسینی، ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ریاست محترم امور قرآنی و مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج و جمعی از هنرمندان و خلاقان آثار برتر شهرستان نیز حضور داشتند. در این مراسم مجری برنامه آقای یاسین یوسفی ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم، مدعوین گرامی را به شنیدن صوت دلنشین کلام وحی برادر بهزاد محمدپور دعوت کرد. و جناب آقای شیخ حاج عبدالله حسینی مسئو محترم امور قرآنی شورای عالی مدارس اهل سنت جنوب ایران و ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج جناب آقای سهراب صادقی فرد به ایراد سخنرانی پرداختند گفتنی است که در این جلسه سخنرانان هر کدام به نوبه خود مسائل و مباحث علمی، عرفانی و اجتماعی همچنین نمایشگاهای را مورد برسی و موشکافی قرار دادند.
سپس در ادامه از برادر بهزاد محمدپور شاعر خوش ذوق شهرستان خنج دعوت بعمل آمد تا قطعه شعری در وصف قرآن که از سروده های خود ایشان بود برای مدعوین گرامی اجرا نمائید و نوبت به پخش کلیپ افتتاحیه اولین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم رسید و پس از پذیرایی از حضار آثار برگزیده که به انتخاب کارشناسان و بازدیدکنندگان عزیز رسیده بود اعلام گردید.
هنرمندان برتر برای خلق آثار برگزیده اولین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم:

نفر اول سرکار خانم زینب قادری

نفر دوم جناب آقای مسعود طلوعی

نفر سوم جناب آقای محمدشریف عالی پور

نفر چهارم جناب آقای جلال الدین ابونجمی

نفر پنجم سرکار خانم سمانه اجرائی

و در پایان اثر برگزیده نمایشگاه، نام صاحب اثر: زینب قادری

 

پرینت

افتتاحیه اولین نمایشگاه قرآن کریم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 افتتاحیه اولین نمایشگاه قرآن کریم


روز سه شنبه مورخ یکم اسفندماه 91 ،روزی بود که پس از گذشت روزها تلاش و زحمت همکارانمان در مجتمع علمی فرهنگی صابرین، مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج، دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین و پیش دبستانی و مهد کودک سلمان فارسی، شاهد افتتاح نمایشگاه و به بار نشستن تلاش و زحمان همه عزیزان بودیم. این مراسم با شکوه که در فضای دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین برگزار گردید و شخصیت های برجسته شهرستان از جمله امام جمعه محترم جناب شیخ عبدالصمد ابونجمی، فرماندار محترم شهرستان، شیخ عبدالله حسینی رئیس امور قرآنی شورای عالی اهل سنت جنوب ایران و دیگر بزرگان و سروران برگزار گردید.

رئوس برنامه ها :
-تلاوت قرآن توسط شیخ محمد قاسم پور عبدالله

-خوشامدگویی توسط آقای یاسین یوسفی معاونت کل مجموعه صابرین

-ایراد سخنرانی توسط شیخ عبدالصمد ابونجمی

بعد از ایراد صحبت شیخ عبدالصمد ابونجمی، حضار برای افتتاح نمایشگاه قیام کردند و نمایشگاه توسط فرماندار محترم شهرستان افتتاح گردید و مدعوین از غرفه های مختلف نمایشگاه که شامل غرفه های:

1.اطلاعات 2.طب اسلامی 3.صنایع دستی 4.صنایع قرآنی 5.سی دی های قرآنی و آموزشی 6.میوه ها و خوراکی های قرآنی میباشد دیدن نمودند.


لازم به ذکر است که این نمایشگاه از 1 الی 10 اسفند ماه از ساعت 16 عصر الی 20 شب در فضای دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین (خنج-انتهای خیابان پیروزی-بوستان شهید بهشتی-مجتمع علمی فرهنگی صابرین)دایر میباشد و علاقه مندان میتوانند جهت بازدید از نمایشگاه حضور به هم رسانند.

پرینت

حماسه 22 بهمن

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

حضور گسترده کارکنان و پرسنل مجموعه صابرین خنج در راهپیمایی 22 بهمن، نشانه حمایت و دفاع قاطع ملت از نظام اسلامی است.

کارکنان و پرسنل مجموعه صابرین خنج (مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج، دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج، مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی، مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج) به همراه هزاران نفر از مردم شهرستان خنج در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این روز بزرگ را جشن گرفتند.

پرینت

امام جمعه اسبق فیشور به دیار باقی شتافت

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

درگذشت حاج شیخ عبدالعزیز حقیقت امام جمعـــــــه سابق فیشور

 

 

 

خبر درگذشت حاج شیخ عبدالعزیز حقیقت امام جمعه سابق فیشور که در روز سه شنبه مورخ 17 بهمن ماه 1391 در سن 95 سالگی درگذشت. موجب تاسف و تاثر گردید.

چهره اخلاقی و معنوی این عالم الگوی شایسته برای همگان به ویژه مردم منطقه  بود امید است که ادامه دهنده راه آن مرحوم باشیم.

مجتمع علمی فرهنگی صابرین با تسلیت این فقدان بزرگ از خداوند متعال مسئلت دارد روح بزرگ آن مرحوم را مورد لطف و مغفرت خود قرار دهد ان شالله... و این واقعه دردناک را به خانواده محترم و مردم شریف فیشور تسلیت عرض می نمایید.

پرینت

گزارش تصویری بازدید ریاست دادگستری و دادستان شهرستان خنج از مجتمع صابرین

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

گزارش تصویری بازدید ریاست دادگستری و دادستان شهرستان خنج بهمراه رئیس شورای حل اختلاف شعبه 1 از مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان صابرین

جناب آقایان عبدالله محمدی ریاست محترم دادگستری و جناب آقای سید علی علوی دادستان محترم شهرستان خنج بهمراه ریس شورای حل اختلاف شعبه اول جناب آقای سیف اله نکوپندار در روز چهارشنبه مورخ 4 بهمن ماه 1391 از مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان صابرین دیدار و بازدید به عمل آوردند. در این بازدید و نشست صمیمی ایتدا تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط برادر شیخ فاروق زنگیان کارشناس قرائت قرآن کریم و صحبت های ایشان در مورد انواع قرائت و...  پس از آن معرفی کلیه پرسنل توسط مدیریت محترم مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان صابرین و بعد از ایشان ریاست محترم دادگستری شهرستان جناب آقای عبدالله محمدی پس از سلام صحبت های خویش را با یاد و نام خداوند متعال آغاز کردند و جایگاه همچین موسسات و ان جی یو ها را که کارهای فرهنگی را برای سطح جامع انجام میدهند را بسیار مهم و اساسی قلمدار کردند و مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان صابرین که در زمینه علمی، فرهنگی و هنری فعالیت میکند را سر منشاء فرهنگی جامعه نامیدند و کارهای این مجتمع را بسیار بزرگ و مثمر ثمر برای حال و آینده جامع نام بردند و کارهای انجام شده مجتمع علمی فرهنگی صابرین را ارج نهادند. و از دیدگاه روانشناسی اجتماعی مشکلات و معضلات سطح شهرستان را مورد برسی قرار دادند و کارهای فرهنگی را اصل و حیاتی ترین کارها دانستند و خواستار ادامه این راه بزرگ شدند. سپس بعد از ایشان سید علی علوی دادستان شهرستان خنج به نوبه خود از زخمات مجتمع علمی فرهنگی صابرین در زمینه فرهنگی که در سطح شهرستان متقبل شده اند را کمال تشکر کردند و اجر دنیوی و اخروی را برای مسئولین و پرسنل از خداوند متعال خواستار شدند ایشان در ادامه به برسی مشکلات و رفع مشکلات و معضلات از دیدگاه سیرت ائمه مطهر پرداخت و خاطر نشان کردند که کار فرهنگی هیچ گاه بی نتیجه نخواهد ماند و نتیجه آن در دراز مدت و گاه در کوتاه مدت نمایان خواهد شد. در ادامه این نکته را نیز افزودند که چنین موسساتی میتواند با برنامه ریزی دقیق فرهنگی در سطح شهرستان باعث کاهش جرم و جنایات و ... شوند.

در ادامه شما خوانندگان عزیز را همراه میکنیم به تماشای تصاویر این دیدار...

از سمت راست: 1-ادریس اتباعی: مسئول بانک نوار و سی دی 2-محمدنور رحیمی نژاد: معاونت فرهنگی هنری 3- سیف اله نکوپندار: رئیس شورای حل اختلاف شعبه اول 4- نادر سلمانی: ریاست محترم مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج

از سمت چپ: 1- علی نقی راحت: مسئول امور دفتری  2- شیخ فاروق زنگیان: کارشناس علوم قرآنی 3- سید علی علوی: دادستان شهرستان خنج 4- عبدالله محمدی: ریاست محترم دادگستری شهرستان خنج 5- یاسین یوسفی: معاونت کل مجموعه صابرین

در حال بازدید از بانک نوار و سی دی

در حال بازدید از قسمت بایگانی و حسابداری

در حال بازدید از دفتر معاونت فرهنگی هنری مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان صابرین و بازدید از وب سایت های مجموعه

بازدید از دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی قسم خواهران و برادران

بازدید از کتابخانه امیر میرزایی فیشوری صابرین خنج

و در پایان...

پرینت

نشست صمیمی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

نشست صمیمی مدیریت محترم مجتمع دینی خنج با مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

جناب آقایان سید عقیل صدیقی مدیریت محترم مجتمع دینی خنج، حشمت اله طلوعی مسئول امور مالی و عبدالمجید غنی پور معاونت از اساتید و بزرگان مجتمع دینی خنج در روز یکشنبه مورخ 10 دیماه 1391 نشست صمیمی با پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج داشته اند. که در این دیدار برنامه های فرهنگی دو مجموعه به بحث گذاشته شد و درمورد مسائل آموزشی نیز صحبت های صورت گرفت و بر همکاری هرچه بیشتر و خالصانه دو مجموعه تاکید شد.

پرینت

گزارش تصویری بازدید معاونت فرهنگی مجتمع دینی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

گزارش تصویری بازدید معاونت فرهنگی مجتمع دینی از مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

صبح روز سه شنبه مورخه 5 دیماه 1391 معاونت محترم فرهنگی مجتمع دینی خنج جناب آقای شیخ سید حسن صدیقی بهمراه مسئول امور اداری معاونت فرهنگی جناب آقای صلاح الدین مقدسی از مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج دیدن کردن که در ادامه میتوانید تصاویر این بازدید را مشاهد فرمائید.

پرینت

گزارش عملکرد 6 ماهه مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

در روز پنجشنبه مورخ 30 آذرماه 1391 راس ساعت 16 در سالن اجتماعات دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج جلسه ی پیرامون گزارش عملکرد شش ماهه معاونت کل مجموعه برگزار شد که در این جلسه کلیه پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج، دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی، مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج و مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی حضور داشتند که همراهان همیشگی و دوستداران مجموعه از جمله اساتید بزرگوار و ارجمند جناب آقایان شیخ حاج عبدالله حسینی و دکتر محمدعارف ابونجمی نیز در این جمع حضور داشتند.

پس از قرائت قرآن کریم و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعلام برنامه توسط معاونت کل مجموعه جناب آقای یاسین یوسفی برنامه بصورت رسمی آغاز گردید.

ابتدا جناب آقای یوسفی بیوگرافی کاملی از خودشون را ارائه دادند و سپس به ارائه گزارش عملکرد شش ماهه بصورت ویدیو کلیپ همراه با پخش از پرژکتور رسید و در حین پخش کلیپ گزارش مختصری از عملکردهای انجام گرفته را دادند.

بعد از ایشان نوبت به ایراد سخنرانی توسط مدیریت کل مجموعه جناب آقای نادر سلمانی رسید و ایشان نیز از زحمات تک تک دوستان و پرسنل کمال تشکر را کردند و در بین سخنان با لهنی شیوا و رسا از آن عزیز سفر کرده جناب حاج شیخ عبدالرزاق ابونجمی مفتی معظم اهل سنت جنوب ایران یاد کردند و مجموعه را ادامه دهنده ره آن بزرگوار خواندند.

و سپس نوبت به پخش سوژه های طنز همراه با انتقادات سازنده رسید و جوی دوستانه و مسرت بخشی را به جلسه حکم فرما کرد. و پخش فیلم کوتاه در قالب طنز رسید که بزرگوارن در سالن را به وجه آورد و از دیدن فیلم بسیار خرسند شدند. و در پایان به کارمندان نمونه مجموعه جوایزی اهدا گردید و کلیه پرسنل مجموعه عظیم صابرین هم به رسم ادب برای پدر بزرگوار مجموعه جناب آقای نادر سلمانی لوح سپاسی بهمراه هدیده ی تقدیم حضورشان کردند تا باشد که جبران زحمات چندیدن ساله ایشان باشد.

 

پرینت

گزارش تصویری بازدید از مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

در بازدیدی که بصورت هیاتی از مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج در روز سه شنبه مورخه 21 آذر ماه 1391 صورت گرفت پرسنل مجموعه صابرین از جمله: مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج، دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین و کتابخانه عمومی امیر میرزایی فیشوری حضور داشتند به توفیق الهی جمعی دوستانه و رسمی بود و مسائل: تاریخچه مدیریت، اهداف و برنامه های اصلی مدیریت به بحث گذاشته شد.

در ابتدا آقای شیخ قاسم پور عبداله با صوت زیبایی خود زینت بخش جلسه شدند و بلاخره جناب آقای نادر سلمانی رشته کلام را در دست گرفتند و پس از عرض سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل مدیریت امور قرآنی صحبت های خود را شروع کردند. جناب آقای نادر سلمانی که مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج نیز می باشند در رابطه با اهداف تاسیس این مدیریت قرآنی سخنانی را بیان فرمودند و ایشان قرآن محوری را اساسی ترین برنامه مدیریت امور قرآنی دانسته و گفتند اگر ما به دور قرآن حلقه زنیم و جمع شویم تمام مشکلات ما حل خواهد شد. بعد از ایشان آقای شیخ فاروق زنگیان که کارشناس امور قرآنی مدیریت صحبت را آغاز کردند و بعد از غیر مقدم خدمت مهمانان و همکاران در رابطه با اهداف تشکیل کلاس های قرائت عملی در سطح شهرستان خنج بیان نمودند. ایشان تصریح نمودند چون حرکت و سوی کلاس ها بیش تر ریشه ی و اساسی می باشد، شاید زیاد محسوس نباشد و همگان متوجه پیشرفت در این زمینه نباشند اما در آینده ی نچندان دور شاهد پیشرفت و ترویج فرهنگ صحیح قرائت بصورت مجوده در کل شهرستان به یاری خداوند خواهیم بود و بعد از ایشان نوبت به آقای علی نقی راحت مسئول امور دفتری مدیریت امور قرآنی شهرستان رسید و ایشان بعد از خیر مقدم خدمت همکاران و در قسمت های مختلف مجموعه صابرین به بیان تاریخچه مدیریت امور قرآنی از بدو تاسیس تا کنون پرداختند  و سپس از برنامه های گذشته و آینده مدیریت امور قرآنی خنج گزارشی را ارائه دادند و همچنین از نحوه برگزاری و آمار کلاس های قرآن و مکتبخانه های در تابستان 90 و 91 ارائه نمودند و از همه عزیزان که با حضور خود در این مجموعه که همچون نفسی را در کالبد انسان می دهند بیان نمودند که این گونه جلسات می تواند موجب روحیه و انرژی پرسنل شود.

پرینت

گزارش بازدید تصویری ریس سازمان فنی و حرفه ی شهرستان خنج از مجتمع صابرین

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

گزارش بازدید تصویری ریس سازمان فنی و حرفه ی شهرستان خنج جناب آقای شکری پور از مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج

این گزارش در روز پنجشنبه عصر مورخ 23 آذر ماه 1391 راس ساعت 16 از مجموعه عظیم صابرین خنج صورت پذیرفت که در ادامه شما خوانندگان عزیز وب سایت را همراه خواهیم کرد:

1- ریس سازمان فنی و حرفه ای شهرستان خنج جناب آقای شکری پور در کنار مدیر مسئول مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج

 

پرینت

جلسه معاونین و مدیران داخلی مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج با مدیریت کل پیرامون برنامه های علمی، فرهنگی و هنری آینده

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

جلسه معاونین و مدیران داخلی مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج با مدیریت کل پیرامون برنامه های علمی، فرهنگی و هنری آینده

این جلسه در روز دوشنبه مورخه 20 آذرماه 1391 راس ساعت 15:30 در دفتر مدیریت کل مجتمع علمی فرهنگی صابرین با حضور مدیریت کل جناب آقای نادر سلمانی، معاونت کل جناب آقای یوسفی، معاونت فرهنگی و هنری آقای جناب رحیمی نژاد، معاونت آموزش و پژوهش جناب آقای ابراهیم معینی، حسابدار جناب آقای معینی، مسئول کتابخانه عمومی امیر میرزایی فیشوری جناب آقای رحیمی، مسئول بانک نوار و سی دی مجتمع علمی فرهنگی صابرین جناب آقای اتباعی، مدیر داخلی دارالقرآن خواهران و برادران خانم نمازی و جناب آقای پورعبداله، معاون مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی (رض) خانم قربانی و دفتردار مدیریت امور قرآنی شهرستان خنج جناب آقای علینقی راحت در دفتر مدیریت مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج برگزار شد و پیرامون مسائل علمی، فرهنگی و هنری مجموعه تصمیماتی گرفته و به تصویب رسید که ان شالله پس از نهایی شدن تمامی تصمیمات و پیشنهادات دوستان به اطلاع عموم خواهیم رساند.

 

پرینت

گزارش تصویری بازدید دسته جمعی مدیریت محترم مجتمع علمی فرهنگی صابرین و کلیه معاونین و پرسنل محترم از مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

گزارش تصویری بازدید دسته جمعی مدیریت محترم مجتمع علمی فرهنگی صابرین و هیات همراه از مهد کودک و پیش دبستانی سلمان فارسی

پرینت

گزارش تصویر بازدید از مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

گزارش تصویری بازدید دسته جمعی مسئول کتابخانه ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کل کشور بهمراه ریاست محترم دبیرخانه مساجد استان فارس و ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج از مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

بازدید از دفتر مدیریت جناب آقای نادر سلمانی و دفتر معاونت کل جناب آقای یاسین یوسفی

 

این دیدار دسته جمعی که در روز دوشنبه شب مورخ 29 آبان ماه 1391 راس ساعت 20:30 از مجتمع علمی فرهنکی صابرین خنج، دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی، کتابخانه عمومی امیر میرزایی صابرین خنج، مسجد سیدنا علی بن ابیطالب، کلاس های آموزشی مجتمع صورت گرفت و در این بازدید آقایان دکتر هاشمی مسئول محترم کتابخانه های ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کل کشور، جناب آقای باقری ریاست محترم دبیرخانه مساجد استان فارس، جناب آقای صادقی فرد ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج، مهندس رضوی، و جناب آقای خداجور مسئول امور اداری دبیرخانه با پرسنل محترم مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج صورت پذیرفت را میتوانید در ادامه مطلب تمامی تصاویر مربوط به این دیدار را مشاهده کنید.

پرینت

برگزاری مراسم دوچرخه سواری بمناسبت هفته فرهنگ عمومی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

برگزاری مـــراسم دوچرخه سواری بمناسبت هفته فرهنگ عمومی

پرسنل و کارکنان مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج بمناسبت هفته فرهنگ عمومی در روز یک شنبه مورخ 14 آبانماه 1391 بعد از اقامه نماز صبح در مسجد علی بن ابیطالب (رض)، مسیر خیابان پیروزی -مسجد علی بن ابیطالب- تا انتهای بولوار خاتم الانبیاء خنج -پارک کوهپایه- را رکاب زدند.

پرینت

مراسم ذبح قربانی در مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 مراسم ذبح قربانی در مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج در روز شنبه مورخ 6 آبانماه 1391 در دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج با حضور دوستان و همراهان همیشگی مجتمع صابرین برگزار شد. این قربانی به همت بزرگواران و خیرین محترم خنج به کوشش مجتمع صابرین انجام پذیرفت.

پرینت

عید سعید قربان بر تمامی مسلمین جهان مبارک باد

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

عید سعید قربان بر تمامی مسلمین جهان مبارک باد.

(إنَّ أوَّلَ بَيتٍ وُضِعَ للنَّاسِ لِلَّذِي بِبَکَّةَ مُبَارَکاً وَ هُدَي لِلعَالَمِينَ، فِيهِ آيَاتٌ بَيِّنَاتٌ مَقَامُ إبرَاهِيمَ، وَمَن دَخَلَهُ کَانَ آمِناً، وَ للهِ عَلَي النَّاِس حِجُّ البَيتِ مَنِ استَطَاعَ إلَيهِ سَبِيلاً وَ مَن کَفَرَ فَإنَّ اللهَ غَنِيٌّ عَنِ العَالَمِينَ)           (آل عمران: 96-97)

 

عید سعید قربان مبارک باد.

«نخستين خانه‌اي که براي مردم (جهت عبادت) بنيانگذاري گشته است خانه‌اي است که در مکه قرار دارد. (کعبه نام و از لحاظ ظاهر و باطن) پربرکت و نعمت است و (از آنجائي که قبله‌گاه نماز مسلمانان و مکان حج آنان يعني کنگره بزرگ‌سالانه ايشان است مايه) هدايت جهانيان است. در آن نشانه‌هاي روشني است. مقام ابراهيم. (يعني مکان نماز و عبادت او از جمله آنها است) و هر کس داخل آن (حرم) شود در امان است. و حج اين خانه الهي واجب است بر کساني که توانايي (مالي و بدني براي رفتن به آنجا را دارند و هر کس وجوب حج را انکار کند کافر مي‌شود و (به خود زيان رسانده نه به الله) که الله از همه جهانيان بي‌نياز است».

 

كل عام و انتم بخير

الله اكبر، الله اكبر، الله اكبر، لا اله الا الله، و الله اكبر، الله اكبر، الله اكبر، و لله الحمد

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

پرینت

گزارش تصویری گردهمایی همایش محکومیت اهانت به پیامبر اکرم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 

بسم الله الرحمن الرحیم

توهين به اهل ايمان، سلاح مشركين است اهانت به پیغمبر، اهانتِ به دین است.

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج با برپایی گردهمایی در خصوص محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام در روز شنبه مورخه 29 مهرماه 1391 راس ساعت 16 در سالن اجتماعات دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی صابرین خنج این عمل ننگین بار استکبار جهانی و صهیونیست جنایتکار را محکوم کردند.

در این گردهمایی بزرگ که به همت پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج تدارک دیده شده بود، با حضور فرماندار محترم، مسئول امور قرآنی و نماینده امام جمعه شهرستان خنج، رئیس محترم سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس محترم ادارهء فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانده سپاه پاسداران، رئیس محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان، مسئولین اداره جات دولتی و مردم خونگرم شهرستان خنج برگزار شد. که گزارش تصویری آنرا میتوانید در ادامه مطلب بخوانید.

 

 

پرینت

اطلاعیه برگزاری مراسم محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

بسمه تعالی

به اطلاع کلیه همشهریان عزیز میرسانیم مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج در خصوص اقدام غیر اخلاقی ساخت فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام در روز شنبه مورخه 29 مهر ماه 1391 راس ساعت 16 در محل سالن اجتماعات دارالقرآن احمد محمد لاحمداین صابرین خنج همایشی را در محکوم کردن به این اقدام برگزار میکند.

 

زمان: شنبه مورخه 29 مهرماه 1391 راس ساعت 16

مکان: سالن اجتماعات دارالقرآن احمد محمد الاحمدانی

پرینت

گزارش تصویری مراسم روز بزرگداشت حافظ

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

این مراسم که با حضور پرشور صاحبان ادب و قلم مقامات شهرستان ازجمله: فرماندار محترم شهرستان خنج، بخشدار محمله، فرمانده محترم سپاه، معاون محترم مجتمع دینی خنج، ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی،  نماینده محترم آموزش و پرورش شهرستان، ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ریاست محترم دانشگاه پیام نور خنج، اعضای محترم شورای شهر خنج و جمع کثیری از علما و اساتید دانشگاها و دانشجویان عزیز در روز دوشنبه مورخه 17 مهرماه 1391 راس ساعت 16:30 در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور خنج برگزار شد.

فرماندار محترم جناب آقای خاتمی

پرینت

اطلاعیه مراسم بزرگداشت روز حافظ

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به استحضار کلیه همشهریان و خوانندگان عزیز وب سایت میرسانیم مجتمع علمی فرهنگی صابرین با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج در نظر دارد مراسمی را تحت عنوان روز بزرگداشت حافظ دوشنبه مورخه 17 مهرماه 1391 راس ساعت 16:30 در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور خنج برگزار نماید لذا از کلیه ادیب دوستان جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید.

 

پرینت

دیدار پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج با سرپرست دبیر خانه مساجد استان فارس جناب آقای رضا باقری

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

این دیدار که در روز سه شنبه مورخه 28 شهریورماه 91 همراه با مدیریت محترم مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج  و کلیه پرسنل راس ساعت 10 صبح با سرپرست دبیرخانه مساجد استان فارس جناب آقای رضا باقری برگزار شد.

در این دیدار ابتدا مدیریت محترم مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج ضمن عرض سلام و قبول پذیریش این دیدار به معرفی کلیه پرسنل و کارکنان مجتمع علمی فرهنگی صابرین پرداختند. و از زحمات کلیه مسئولین و پرسنل دبیرخانه مساجد استان تشکر بعمل آوردند. و از برنامه های در حال اجرا و در دست اقدام مجموع نام برند.

سپس سرپرست دبیرخانه مساجد استان فارس جناب آقای رضا باقری ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت کلیه پرسنل مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج این نهاد را یکی از فعال ترین کانون های استان فارس یاد کردند و از زحمات صادقانه مدیریت محترم مجموعه جناب آقای نادر سلمانی کمال تشکر را کردند و مجتمع صابرین را یکی از اصلی ترین نهاد در وحدت میان برادران اهل تشیع و اهل سنت و جماعت یاد کردند و فعالیت های این نهاد را با ارزش در نزد جامعه فرهنگی و خداوند متعال یاد کردند.

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

پرینت

متن سخنرانی جناب آقای نادر سلمانی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

متن سخنرانی مدیریت محترم امور قرآنی شهرستان خنج جناب آقای نادر سلمانی در اختتامیه مکتبخانه های تابستان 91

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدو لله رب العالمین و ...

سلام بر خدایی که بهترین مولی و بهترین یاور است.

سلام بر کتاب آسمانیم ، کتاب پر فیض و رحمت

سلام و درود بی پایان باد! بر برگزیده ی رحمت ، خاتم پیامبران و پیشوای پرورش یافتگان، حضرت محمد مصطفي ( ص )  و بر خاندان پاکش و تمام یارانش و بر کسانی که تا روز قیامت از سیرت نیکوی آنان پیروی می نمایند .

سلام بر فیشور و مردم شریف همیشه در صحنه ی علم و توحید ، که از ذات و صفات باری تعالی صحبت می کنند .

پرینت

مراسم اهدایی جوایز چهارمین دوره مسابقات

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

مراسم اهدایی جوایز چهارمین دوره مسابقات موسسه دارالقرآن احمد محمد الأحمدانی صابرین خنج

این مراسم در مورخه 25 مردادماه 91، راس ساعت 23 بعد از نماز تراویح با حضور پرشور همشهریان عزیز در مسجد علی بن ابیطالب (رضی الله عنه) برگزار شد. برنامه های این مراسم باشکوه به قرار ذیل بود:

1- خیر مقدم و خوشامد گویی توسط مجری برنامه آقای راحت2- تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم جناب آقای شیخ فاروق زنگیان

3- سخنرانی پیرامون قرآن کریم و اهمیت قرآن خوانی توسط دکتر شیخ قطب الدین زاهدیان


4- اجرای زیبای گروه سرود اناشید اسلامی قدسیان

 

4- اهدایی جوایز

 

5- و در پایان هم تلاوت دعای ختم قرآن کریم توسط قاری محترم شیخ فاروق زنگیان.

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

پرینت

اعلام نتایج چهارمین دوره مسابقات حفظ

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

نفرات بـــرتر مسابقه حفظ قرآن کریم

حفظ کل:

 

نفر اول: نادیه عزیزی

 

حفظ ده جزء:

نفر اول: احمد سیـــفی

نفر دوم: بهـــرام فضلی

حفظ پنج جزء:

نفر اول: ابوالحـــسن غفاری

نفر دوم: محـــمد امین محمدی آزاد

نفر سوم: عبـــدالله خانه باز

 

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

پرینت

اعلام نتایج چهارمین دوره مسابقات تفسیر و سیرت

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

نفرات بـــرتر مسابقه تفسیر سوره نور

 

نفر اول: وحید رجائی

نفر دوم: فریده نمازی

نفر سوم: حفصه شمسی

 

نفرات بـــرتر مسابقه سیرت پیامبر اکرم (ص)

 

نفر اول: فاطمه حکیمان

نفر دوم: حنیفه جمشیدی

نفر سوم: شیوا قهرمانی نیا

پاسخنامه سوالات تفسیر:

1) ب - 2)الف - 3)ج - 4)ج - 5)ب - 6)ب - 7)ب - 8) ج - 9) ج - 10)ب - 11)ج - 12)د - 13)ج - 14)ب - 15)ج - 16)ب - 17)د - 18) الف - 19) د - 20)ب - 21) د -  22) ب -  23) الف -  24)ج - 25) ج -  26) د - 27) ب - 28) الف - 29)ج - 30)د

پاسخنامه سوالات سیرت:

1) الف - 2)الف - 3)ب - 4)ب - 5)الف - 6)ب - 7)ج - 8) ب - 9) الف - 10)ج - 11)ب - 12)الف - 13)ج - 14)ج - 15)الف - 16)الف - 17)ب - 18) الف - 19) ب - 20)ب - 21) ج -  22) ج -  23) الف -  24)ج - 25)الف -  26) ب - 27) ب - 28) ب - 29)الف - 30)الف

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

پرینت

اعلام نتایج چهارمین دوره مسابقات اذان و اقامه

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اعلام نتایج چهارمین دوره مسابقات اذان و اقامه:


نفرات برتر بزرگسالان:

1- بهزاد محمدپور

2- سید حامد هاشمی

3-پیمان حسن پور

 

نفرات برتر نوجوانان:

1- عبدالباسط شرفی

2-محمد خادمی

 

3-مجید سادگی

 

مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

پرینت

اعلام نتايج چهارمين دوره مسابقات قرائت قرآن كريم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

اعلام نتايج چهارمين دوره مسابقات قرائت قرآن كريم:

 

نفرات برتر اين دوره (برادران):

نفـــر اول: احمد سيفي

نفـــر دوم: حامد جمالي

نفـــر سوم: فرهاد قائدي

نفرات برتر اين دوره (خواهران):

نفـــر اول:

فاطمه اسماعیل زاده

نفــــر دوم:

حفصه شمسی

نفـــر سوم:

فرنگیس اتباعی

اسامی کلیه شرکت کنندگان:

برادران: عمیر حسینی، مهران امامی، حسان طلوعی، مصطفی صحراگرد، محمود کریمی، محمدعلی فرازی، محمد طلوعی، محمد پرورش

خواهران: منیژه شمیی پور، حفصه شمسی، سمیرا مقدسی، فاطمه فنایی، سمیه رضایی، تسنیم ابونجمی، یاسمین خادمی، فرنگیس اتباعی، فاطمه اسماعیل زاده، یاسمن خادمی، فاطمه نمازی

 

موسسه دارالقرآن احمد محمد الاحمداني صابرين خنج

پرینت

جلسه سخنرانی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع کلیه همشهریان گرامی می رساند معاونت فرهنگی مجتمع دینی با همکاری

مـــــجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج:

 

جلسه سخنرانی استاد شیخ سید احـــمد یگانه (رئیس هیئت فتوای اهل سنت جنوب ایران)، یکشنبه مورخه 8مردادماه 91 بعد از نماز تروایح واقع در مسجد سیدنا علــــی بن ابیطالب (رضی الله عنه) برگزار می گردد.

 

لذا حضور شما روزه داران گرامی باعث نورانی تر شدن این محفل قرآنی می گردد.

 

 

 

روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج