خبر و اطلاعیه

پرینت

جلسه هم انديشي آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

روز سه شنبه مورخ 5 دیماه 1396 جلسه ای به میزبانی مجتمع علمی فرهنگی صابرین خنج تحت عنوان " آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم" برگزار گردید.گفتنی است که این آزمون مشارکتا با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان اوقاف و امور خیریه و وزارت آموزش و پرورش با هدف ترویج فرهنگ قرآنی برگزار می گردد.
ابتدای جلسه با تلاوت قرآن کریم توسط شیخ زنگیان آغاز گردید و در ادامه میری ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج به تشریح جزئیات و اهداف این آزمون پرداختند.پس از ایشان ناسک سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در رابطه با اهمیت این آزمون سخنانی ایراد نمودند.نادر سلمانی مدیریت موسسه دارالقرآن احمدانی شهرستان خنج نیز آمادگی موسسه را برای همکاری و اجرای هر چه بهتر این آزمون اعلام نمودند.همچنین خیتال مسئول دارالقرآن آموزش و پرورش شهرستان و نوروزی کارشناس قرآن و عترت اداره آموزش و پرورش نیز اعلام آمادگی نمودند که از تمامی پتانسیل و امکانات اداره در راستای برگزاری هر چه بهتر آزمون استفاده نمایند.

پرینت

بازديد مسئول دبيرخانه هاي جنوب فارس

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری صابرین  ، روز سه شنبه مورخ ۷ آذرماه ۹۶ اقای اخوت مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس از مجتمع صابرین ، کتابخانه عمومی صابرین و مجتمع فرهنگی قرآنی شیخ عبدالرزاق ابونجمی بازدید نمودند و از فعالیت های مجموعه ابراز رضایت نمودند.

پرینت

جشنواره قرآني صابرين خنج كليد خورد

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی صابرین روز شنبه مورخه 20 آبانماه 1396 اولین جلسه برنامه ریزی ششمین جشنواره استانی قرآن کریم با نام " جشنواره قرآنی صابرین " با حضور میری ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنج کلید خورد . در این جلسه در رابطه با نحوه برگزاری جشنواره سال قبل و پیشنهاداتی جهت بهتر شدن جشنواره امسال صحبتهایی صورت گرفت .

پرینت

بازدید از مجموعه علمی فرهنگی صابرین توسط دکتر منوچهری مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

 

 

 

به گزارش روابط عمومی مجموعه صابرین ، روز سه شنبه مورخ 25 مهرماه 96 دکتر منوچهری مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس و هیئت همراه از مجموعه صابرین بازدید نمودند . گفتنی است در این بازدید آقای منوچهری از قسمت های مختلف مجموعه و پرسنل دیدار داشتند و از فعالیت های مجموعه صابرین ابراز رضایت نمودند و همچنین از کتابخانه عمومی شیخ عبدالرزاق ابونجمی واقع در خیابان صاحبان قلم که در حال احداث می باشد نیز بازدید نمودند و قول مساعدت و همکاری دادند.

 

 

 

پرینت

آغاز بکار مراکز آموزشی

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

به گزارش روابط عمومي مجتمع علمي فرهنگي هنري صابرين شهرستان خنج يكم مهرماه 1396 همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد چهار مرکز آموزشی زیر مجموعه مجتمع علمی فرهنگی هنری صابرین خنج با حضور نوگلان و آینده سازان فردا فعالیت خود را آغاز نمود. چهار مرکز آموزشی شامل  مهدکودک و پیش دبستانی سلمان فارسی واقع در خیابان گلستان پشت شرکت سایپا ، مهدکودک و پیش دبستانی احمدانی واقع در مجتمع فرهنگی هنری صابرین ، دبستان غیر دولتی دخترانه معرفت واقع در موسسه دارالقرآن احمدانی و دبستان غیر دولتی پسرانه دانا واقع در خیابان صاحبان قلم روبروی پلیس +10 در مرکز موسسه فرهنگی قرآنی آموزشی شیخ عبدالرزاق ابونجمی می باشد.

در این افتتاحیه که با حضور آقای نادر سلمانی مدیر کل مجموعه علمی فرهنگی صابرین و شیخ عبدالصمد ابونجمی امام جمعه خنج رنگ و بوی دیگری به خود گرفته بود ، با تلاوت قرآن کریم ، نیایش صبحگاهی و ایراد سخن توسط مدیریت هر قسمت و تقدیم گل و شیرینی به مدیران توسط آقای نادر  سلمانی همراه بود . پرسنل مجموعه علمی فرهنگی هنری صابرین برای تمامی معلمین و دانش آموزان آرزوی توفیق روزافزون از درگاه خداوند متعال مسالت دارد.

در ادامه توجه شما را به دیدن تصاویر اولین روز گشایش مراکز آموزشی جلب مینماییم:

پرینت

تسليت به دكتر بهزاد مريدي مدير كل محترم فر هنگ و ارشاد اسلامي فارس

نوشته شده توسط مدیریت وب سایت. Posted in خبر و اطلاعیه

"انالله و اناالیه راجعون"

با نهایت تاسف و تاثر درگذشت مرحوم  استاد علی اصغر مریدی؛ پدر بزرگوار و مهربان دکتر بهزاد مریدی، مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از خداوند منان شادی روح و آمرزش ابدی آن فقید از دست رفته را مسئلت نموده و امیدواریم تا صبر جلیل و اجر جمیل از جانب خداوند صبحان شامل حال خانواده ایشان، عنایت گردد.

 

روابط عمومی مجتمع علمی فرهنگی صابرین شهرستان خنج

مقالات دیگر...